Trwałe

Szczelne

Akustyczne
Solidne

Eleganckie

Nowoczesne

Drzwi zewnętrzne

Drzwi pokojowe

Szukasz drzwi o wysokiej jakości ?


Dobrze trafiłeś !

Polityka prywatności

Korzystając z Serwisu internetowego www.euro-drzwi.pl, Użytkownik oświadcza, że zapoznał się z naszą polityką prywatności i wyraża na nią zgodę.

Szanujemy prywatność i będziemy chronić dane osobowe, które przetwarzamy. Wszystkie dane osobowe są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.

Celem niniejszej polityki prywatności jest poinformowanie Państwa o rodzajach danych osobowych, które gromadzimy, kiedy korzystacie z naszego Serwisu oraz kroki, jakie podejmujemy w celu ochrony i zabezpieczenia Państwa osobistych informacji.

1. Informacja dotycząca Administratora
Administratorem w rozumieniu art. 4 pkt 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”) w odniesieniu do Państwa danych jest Euro-Drzwi z siedzibą w Oleśnicy, przy ulicy Wojska Polskiego 34, 56-400 Oleśnica, NIP: 911-18-45-283.

2. Określenie celów przetwarzania
2.1. Podane przez Użytkowników dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie w zakresie udzielonej zgody i do konkretnych celów, czyli po to aby:
a) udzielić odpowiedzi na przesłane przez Użytkownika zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym, znajdującym się na podstronie „Kontakt";

3. Przechowywanie i odbiorcy danych osobowych
3.1. Dane osobowe Użytkowników, w szczególności adres e-mail oraz korespondencja e-mail, przechowywane są na serwerach firmy OVH sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy Swobodna 1, 50-088 Wrocław.
3.2. Zanonimizowane dane osobowe przekazywane są także do Google Inc. poprzez usługę Google Analytics, dla celów statystycznych i analitycznych.

4. Usuwanie danych osobowych
a) w przypadku, gdy podstawą przetwarzania danych osobowych jest udzielona przez Użytkownika zgoda, dane będą przetwarzane do chwili jej wycofania;
b) dane Użytkowników, które zostały zgromadzone w ramach usługi Google Analytics usuwane są w sposób automatyczny po 50 miesiącach.

5. Dane kontaktowe
Wszelkie żądania, prośby, powiadomienia, zapytania dotyczące przetwarzanych przez Administratora Państwa danych osobowych, w tym w zakresie dostępu do ich treści, sposobu aktualizacji lub wycofania zgody na ich przetwarzanie, mogą Państwo kierować drogą mailową na adres eurodrzwi@onet.pl lub pisemnie na adres Euro-Drzwi, ul. Wojska Polskiego 36 (spolmot 5), 56-400 Oleśnica.